Buurtschapsraad Lattrop-Breklenkamp – Smoelenboek

Deze mensen zijn lid van de buurtschapsraad. Ze staan je graag te woord.

voorzitter Herman Hofste hermanhofste@gmail.com
secretaris Veronique Roelofs secretariaatbsr@lattrop-breklenkamp.nl
penningmeester Monique Olde Olthuis moldeolthuis@hotmail.nl
Chantal Leferink chantalleferink@hotmail.com
Denise Stadman denisestadman@gmail.com
Carolijn ter Braack carolijn_ter_braack@hotmail.com
André Groener info@groener-elektrotechniek.nl
Raymond Niehof raymondniehof@gmail.com
Raymond Bergman raymondbergman@live.nl
Eric Hofste erichofste@gmail.com
Menno Wolkotte mennowolkotte@hotmail.com

De leden zijn bij de volgende werkgroepen en initiatieven betrokken:

Werkgroep welzijn & zorg Veronique Denise
Werkgroep woningbouw Menno
Werkgroep toerisme & Jongkind Herman
Stichting Lattrop in beweging André
Coördinator Noaberproat Raymond N.
Stichting beheer Lattrop (Parabool) Raymond N.
Werkgroep kerstboomactie Veronique R. Raymond B.
Werkgroep AED Monique Veronique
Werkgroep communicatie Eric Denise
Werkgroep Ik hou van Holland Raymond B. Veronique
Jeugdwerk Lattrop Chantal Monique
Subsidies Menno Veronique
Mijn Dorp 2030 Herman Eric André Raymond N