Buurtschapsraad Lattrop-Breklenkamp – Smoelenboek

Deze mensen zijn lid van de buurtschapsraad. Ze staan je graag te woord.

voorzitter Herman Hofste hermanhofste@gmail.com
secretaris Veronique Roelofs secretariaatbsr@lattrop-breklenkamp.nl
penningmeester Monique Olde Olthuis moldeolthuis@hotmail.nl
John Groenveld boomjans@gmail.com
Anne Peters-Engelbertink annemans@live.nl
Denise Stadman denisestadman@gmail.com
Marije Niehoff kmarije@hotmail.com
André Groener info@groener-elektrotechniek.nl
Raymond Niehof raymondniehof@gmail.com
Raymond Bergman raymondbergman@live.nl
Eric Hofste erichofste@gmail.com
Menno Wolkotte mennowolkotte@hotmail.com

De leden zijn bij de volgende werkgroepen en initiatieven betrokken:

Werkgroep welzijn & zorg
Werkgroep woningbouw John Menno
Werkgroep toerisme & Jongkind
Stichting Lattrop in beweging Marije André
Coördinator Noaberproat Raymond N.
Stichting beheer Lattrop (Parabool) John Raymond N.
Werkgroep kerstboomactie Veronique R. Raymond B.
Werkgroep AED Monique Veronique
Werkgroep communicatie John Denise Eric
Werkgroep Ik hou van Holland Raymond B. Veronique
Jeugdwerk Lattrop Anne Monique
Subsidies Menno Veronique
Mijn Dorp 2030 Herman John André Raymond N